Резултати општинског такмичења из Биологије

03/26/2017

и биологију дете свако може заволети и научити лако….

На општинском такмичењу из биологије одржаног 5.марта, у  ОШ ,, Браћа Барух“ – општина Стари град , ученици наше школе постигли су следеће резултате:

Теодора Томић (ученица  петог разреда), Дрина Врањковић (ученица  шестог разреда) и Вања Рајачић (ученица седмог разреда), освојиле су 1. место;

Марко Дуишин и Софија Баклаја (ученици петог разреда), Владимир Лазаревић и  Лана Грабеж (ученици шестог разреда) и Марија Марковић, (ученица осмог разреда), освојили су 2. место

Ања Јојић (ученица седмог разреда), као и Марија Симић и Никола Столић (ученици осмог разреда) освојили су 3. место.