Родитељи волонтери

03/21/2018

Презентација пројекта санације и уређења школског дворишта . Ђачки родитељ ,проф.на факултету примењене уметности је са својим студентима урадила нека идејна решења за ограду школ.двориста и терена и презентовала наставницима и ђацима школе. Пројекат се одвија у позит.правцу јер су се у реализацију овог пројекта укључили и други родитељи који су прибавили неопходне дозволе за будуће радове ,тако да се надамо почетку радова за време летњег распуста! Хвала овим родитељима који помазу школи и подржавају је својим активностима не жалећи своје време и труд !