Шекспир на Аласовој сцени

05/20/2019

Глумци Позоришта “Лектира” гостовали су у нашој школи. Пред ученицима осмог разреда извели су чувену  Шекспирову трагедију ,,Ромео и Јулија“. Представа је изведена у свечаној сали наше школе 14. маја 2019. године. Након представе, глумци су ученицима дали могућност да промене завршницу ремек-дела. Ученици су имали веома креативне идеје. Неки су чак и изашли на позорницу и одиграли ликове које су створили. Напослетку, гости су нам одржали краће предавање о Шекспиру и богатству његовог стваралаштва.