ШКОЛА ЗА 21. ВЕК

06/24/2021

У оквиру пројекта „Школа за 21. век“ под покровитељством British council  реализовано је више активности у оквиру којих су ученици обучавани методама које подстичу критичко мишљење. Такође, на часовима информатике, ученици су се упознали са могућностима рада на микробиту. Завршна активност пројекта било је предавање ЈП „Србијашуме“ на тему „Животна заједница шума“ и садња четинара у школском дворишту. Пројекат су реализовале наставнице Светлана Поповић, Сандра Метош Витакић и Сузана Дашић, а обухваћени су ученици од 5. до 8. разреда.