Страх од јавног наступа

11/22/2019

Један од присутних  страхова код ученика је и страх од јавног наступа. Ова врста страха уме да буде озбиљан ометач у постизању ученичких постигнућа. У години када се опредељују за средњу школу, а тиме и ближе за будуће занимање, а с обзиром да је јавни наступ део многих професија, учиници осмог разреда су  одговоре на питања попут: како да превазиђемо ову врсту страху приликом одговарања, како да повећамо самопоуздање, вежбамо јасан говор и  друга актуелна питања добили на данашњој радионици   „Страх од јавног наступа“ коју је реализовао.

Глумац и аутор тренинга за јавни наступ Иван Томић. новембар, 2019. Сузана Дашић, професор српског језика.