Стручни скуп „Савремена предузетна школа“

09/10/2018

7. и 8. септембар 2018

Копаоник

Наши наставници у улози едукатора својих колега

Наша школа је од 2011. у предузетништву, које је својом визијом донела у школу тадашња директорка Весна Недељковић. У разговору са колегама на наставничком већу, наставница Миомирка Саичић, проф. ТИО препознаје добробити предузетничког учења , јавља се и са својим колегама са предмета вештина формира предузетни тим.

Нижу се године рада и искуства. У овом пионирском пројекту, Европска канцеларија SECCEL- носилац пројекта, врши евалуацију пројекта за Србују у нашој школи. На основу одличних резултата рада у школи,  пројекат се наставља и предузетнички дух и пррдузетничко размишљање у школи се шири даље. Корисност пројекта подржава и наставља садашња диреторка Мирјана Шпехар и аплицира за UNIVEREXPORT-ов и МПНТР-а пројекат “ Предузетне школе“.

Захваљујући великом искуству и добрим праксама наша колегиница Миомирка Саичић учествовала је као предавач на стручном скупу, са циљем да помогне ширење предузетништва на републичком нивоу.

Скуп је подржало МПНТР у организацији ЗУОВ-а, Београдске банкарске академије и Европске пословне школе.

Припремила: М.Саичић