Такмичење у гимнастици

n

Категорија

Датум објављивања

05/22/2019

ОШ Михаило Петровић Алас

admin

У организацији Гимнастичког савеза Србије, у Крагујевцу је одржано државно првенство на којем су наше ученице: 

Маша Маљковић(8/1) и Ивона Вујовић(6/3), 

   у екипном такмичењу Б категорија                             

 освојиле 1.место!

Честитамо нашим златним девојкама!

                          Ваш АЛАС!

припремила:

ММСаичић

Повезане вести

Акција Црвеног крста

Акција Црвеног крста

 организацији Црвеног крста Стари град, 21. маја, одржано је општинско такмичење на тему „Смањење ризика и ублажавање последица од елементарних непогода и других опасности“. Домаћин такмичења била је Основна школа ,,Михаило Петровић Алас".На такмичењу су...