Наш ученик- шестак Марко Ивановић освојио је прво место на међународном такмичењу у шаху на Орлова опен у Чешкој.
Марко, само настави тако!!! Честитамо!!!
ММСАИЧИЋ




организацији Црвеног крста Стари град, 21. маја, одржано је општинско такмичење на тему „Смањење ризика и ублажавање последица од елементарних непогода и других опасности“. Домаћин такмичења била је Основна школа ,,Михаило Петровић Алас".На такмичењу су...
[embeddoc...