Угледан час -2.разред

03/25/2017

У одељењу 2/1 одржан је угледни час (приказ интергративне  наставе математике и света око нас) као Одељенски квиз „Математика и свет око нас на забаван начин“ .Ученици су били веома мотивисани, активни и заинтересовани да покажу шта су и колико научили о мерењу и мерама из математике и о различитим врстама материјала из света око нас.Кроз тимски рад, радну атмосферу и залагања за сто вишу оцену, показали су у којој мери научено могу да повежу са реалним проблем ситуацијама.

Први пут су имали прилике да добију задатке у облику стрипа и анимацијског филма у чему су уживали. Дискусија која је вођена о материјалима је била садржајна и маштовита, евидентно изнад очекивања реализатора и присутних колега.

Учитељице : Ружа Лалић (математика) и Александра Станишић (свет око нас)

[supsystic-gallery id=’2′]