Угледан час из математике „Лево –десно, налево-надесно“

10/04/2017

Угледан час из математике „Лево –десно, налево-надесно“ одржан је 25.9.2017. у Свечаној сали школе. Ученици 1/1 су радо учествовали у припремљеним активностима, пажљиво слушали и успешно решавали  задатке. Уз помоћ песмице, трака црвене и плаве боје, игре и  глуме научили су тога дана која је лева, а која десна страна.

Часу су присуствовали родитељи ученика и чланови колектива. Најзанимљивији и ученицима најдражи део часа, поновили смо у својој учионици, на њихово велико задовољство.

Учитељица Ружа Лалић

[supsystic-gallery id=38]