УГЛЕДНИ ЧАС ИЗ ИСТОРИЈЕ

03/18/2018

УЧЕНИЦИ 6/3 ОДРЖАЛИ СУ УГЛЕДНИ ЧАС ИЗ ИСТОРИЈЕ 5.МАРТА 2018.Г. ТЕМА ЧАСА ЈЕ БИЛА ,,ЖИВОТ У СРЕДЊЕМ ВЕКУ“.

КРОЗ МУЗИКУ, ГЛУМУ И ПРИЧУ УЧЕНЦИ СУ ПОКУШАЛИ ДА ДОЧАРАЈУ СВОЈИМ ДРУГАРИМА ИЗ ЧЕТВРТОГ РАЗРЕДА И ОСТАЛИМ ПРИСУТНИМ ГОСТИМА КАКО СЕ ЖИВЕЛО У ПЕРИОДУ ПОЗНОГ СРЕДЊЕГ ВЕКА. СЛИКЕ ПОКАЗУЈУ МАЛИ ДЕЛИЋ АТМОСФЕРЕ СА ОВОГ ЧАСА.

СВЕ ПОХВАЛЕ УЧЕНИЦИМА ОВОГ ОДЕЉЕЊА. БИЛИ СУ СЈАЈНИ.

ВЕЛИКО ХВАЛА, ЗА НЕСЕБИЧНУ ПОМОЋ У РЕАЛИЗАЦИЈИ ОВОГ ЧАСА, УПУЋУЈЕМ НАСТАВНИЦАМА ЛИКОВНОГ ВАСПИТАЊА – ЈАСМИНИ ЂОРЂЕВИЂ И ЈЕЛЕНИ СКАКУН, МУЗИЧКОГ ВАСПИТАЊА – КРИСТИНИ ЦВЕТОЈЕВИЋ И РАЗРЕДНОЈ ОВОГ ОДЕЉЕЊА СУЗАНИ ДАШИЋ.

[supsystic-gallery id=77 position=center]

НАСТАВНИЦА

НАДИЦА СТАНОЈЧИЋ, ПРОФ.ИСТОРИЈЕ

Златни Аласовци!