Увек може боље, увек може више!

03/26/2017

Чланови предузетне секције, директорка школе госпођа Мирјана Шпехар и координатор пројекта госпођа Миомирка Саичић, проф.ТИО, присуствовали су вебинару са темом: „Предузетничко учење у пракси“ Семинар преко интернета трајао је сат времена. Колеге из Хрватске пренели су своја искуства из свакодневне школске праксе. Вебинар је имао могућност постављања питања и добијања одговора. Десет минита пред крај приказана је ретроспектива 2. предузетничког кампа, орджаног у Шибенику , октобра 2016.године.

Након одржаног вебинара добили смо повратно писмо:

Dear colleagues, dear EL believers,

On behalf of whole SEECEL team, once again I would like to thank you all for your time and commitment to creating and promoting the EL agenda.

Thank you for your interest in the EE-HUB webinar „Entrepreneurial Learning in Practice” that was organized  by SEECEL on Wednesday, March 15.

For those who were not able to attend the whole webinar, you can find a video recording of the webinar here: https://www.youtube.com/watch?v=vhIMnCktmzU&feature=youtu.be

ММСаичић, проф.ТИО