ВРШЊАЧКА ЕДУКАЦИЈА-ОСМИ РАЗРЕД

04/08/2019

У јесењем периоду, на часовима техничког обрађивали смо ИНФОРМАТИЧКЕ ТЕХНОЛОГИЈЕ. Ученици су се међусобно поделили у парове и према сопственим интересовањима обрађивали су одабране теме у ППТ-у. Најзанимљивија тема је била „Светла и тамна страна интернета“. Никола Котаренов,ученик 8/3, представио је ППТ целој генерацији, у свечаној сали школе. Са питањима су се одмах издвојили ученици који су посебно заинтересовани за програмирање. Други су уживали у информацијама добијеним на један потпуно,за њих, нов начин.

Припремила,

Миомирка Саичић, проф.ТИО