Акција „Кораком до здравља, очистимо планину и уживајмо у креативној рециклажи!“

09/12/2015

Школску годину смо започели традиционалном акцијом „Пешачењем до здравља“, на Авали. Ове године смо, поред тога што смо испешачили стазу дужине око 7 км, успут учествовали у акцији „Очистимо планине“. Сваки учесник је на почетку акције добио пластичну кесу и рукавице,  коју је, нажалост, напунио отпацима пронађеним на стази. На крају акције, учесници су учествовали у радионици „Креативна рециклажа“, где су од пронађених отпадака правили употребне предмете.

Више можете погледати на   http://pkbalkan.org/category/podmladak/

[supsystic-gallery id=87 position=center]