Емисија „Ткање кроз векове“

01/31/2020

О томе на који начин се школска слава обележева у нашој школи, у чему је историјски значај Светог Саве, колико је средњовековна књижевност присутна у основној школи и које поруке светосавља трају и данас у емисији „Ткање кроз векове“ телевизије Корени говоре Надица Станојчић, професор историје, Љиљана Лазаревић, професор разредне наставе, Сузана Дашић, професор српског језика и књижевности и Ирена Адамовић из удружења „Београдски старишани и малишани“, као и ученици наше школе.