„Кораком за здравље“ – Међународни дан физичке активности“

05/11/2017

Ученици 3/1, 3/2, 3/3 и 3/4, су са својим учитељицама, а у организацији компаније „Deleze“ , обележили Међународни дан физичке активности „Кретањем за здравље“, који се под окриљем Светске организације здравља,  обележава од 2002.године.
Тим поводом, у свечаној сали школе, трећаци су имали занимљив час физичког васпитања. Уз одличне аниматоре, физичку активност су, уз музику, претворили у праву забаву и уживање.
Компанија  „Deleze“ је сваком учеснику поклонила јабуку, као симбол здраве исхране и сваки ученик је добио поклон свеску и бојице.
Више о овоме, можете погледати на линку

[supsystic-gallery id=’16’]