Мали матуранти на екскурзији

12/06/2017

Осмаци наше школе су током тродневне екскурзије посетили Сремске Карловце, Нови Сад, Суботицу и Палић, Сомбор и још нека интересантна мест. Возили су се фијакером, јахали коње, посетили фарму нојева и…положили први “матурски” тест 🙂 Били су добри и врло коректни у свакој ситуацији и према свима током целог путовања.
Врло весели и раздрагани учинили су да и њихове наставнице буду лепо расположене и још једном им се на овај начин захвале за лепе успомене које су понелe са овог путовања.
Хвала осмаци, уживале смо са вама!