Мали матуранти на екскурзији

Датум објављивања

12/06/2017

ОШ Михаило Петровић Алас

admin
Осмаци наше школе су током тродневне екскурзије посетили Сремске Карловце, Нови Сад, Суботицу и Палић, Сомбор и још нека интересантна мест. Возили су се фијакером, јахали коње, посетили фарму нојева и…положили први “матурски” тест 🙂 Били су добри и врло коректни у свакој ситуацији и према свима током целог путовања.
Врло весели и раздрагани учинили су да и њихове наставнице буду лепо расположене и још једном им се на овај начин захвале за лепе успомене које су понелe са овог путовања.
Хвала осмаци, уживале смо са вама!

Повезане вести

Акција Црвеног крста

Акција Црвеног крста

 организацији Црвеног крста Стари град, 21. маја, одржано је општинско такмичење на тему „Смањење ризика и ублажавање последица од елементарних непогода и других опасности“. Домаћин такмичења била је Основна школа ,,Михаило Петровић Алас".На такмичењу су...