Међушколско такмичење у кошарци

Датум објављивања

06/13/2017

ОШ Михаило Петровић Алас

admin

У петак,09.06.2017.године у Спортском центру „Динамик“ одржано је међушколско такмичење у кошарци у оквиру Пројекта „Од мале лиге до шампиона“.Нашу школу је представљао тим који су чинили ученици  од првог до четвртог разреда који су победили на школском такмичењу.У оквиру наше групе,у којој је било четири екипе,једну утакмицу смо победили,а две изгубили.Самим тим,нисмо се пласирали у наставак такмичења,али су се мали спортисти лепо забавили,навијали за своје фаворите и учили фер-плеју.Осим у игри,снаге су се одмеравале и у слободним бацањима,дриблингу и шутирању „тројки“.

Посебно је похваљена ученица  4/1 Миа Зарић,која је добила пехар за „Нај играча турнира“.

[supsystic-gallery id=27]

Повезане вести

Акција Црвеног крста

Акција Црвеног крста

 организацији Црвеног крста Стари град, 21. маја, одржано је општинско такмичење на тему „Смањење ризика и ублажавање последица од елементарних непогода и других опасности“. Домаћин такмичења била је Основна школа ,,Михаило Петровић Алас".На такмичењу су...