На сајму о лектири

n

Категорија

Датум објављивања

11/05/2018

ОШ Михаило Петровић Алас

admin
Ученици седмог разреда били су и ове године гости  Сајма књига овога пута као  учесници сајамске трибине „Какву лектиру  (не) волимо да читамо“. Дали су свој допринос трибини износећи своје виђење програма лектире коју читају у школи уз осврт на литературу коју читају ван школе. Уједно су били и подршка својој наставници српског језика Сузани Дашић, која је поред великана српске дечије књижевности Љубивоја Ршумовића, такође говорила на овој трибини.
[supsystic-gallery id=113 position=center]

Повезане вести

Акција Црвеног крста

Акција Црвеног крста

 организацији Црвеног крста Стари град, 21. маја, одржано је општинско такмичење на тему „Смањење ризика и ублажавање последица од елементарних непогода и других опасности“. Домаћин такмичења била је Основна школа ,,Михаило Петровић Алас".На такмичењу су...