На сајму о лектири

11/05/2018

Ученици седмог разреда били су и ове године гости  Сајма књига овога пута као  учесници сајамске трибине „Какву лектиру  (не) волимо да читамо“. Дали су свој допринос трибини износећи своје виђење програма лектире коју читају у школи уз осврт на литературу коју читају ван школе. Уједно су били и подршка својој наставници српског језика Сузани Дашић, која је поред великана српске дечије књижевности Љубивоја Ршумовића, такође говорила на овој трибини.
[supsystic-gallery id=113 position=center]