Обавештење за боравак

05/13/2020

Поштовани родитељи,

Због рационалнијег и безбеднијег ангажовања запослених у боравку молимо Вас да до понедељка, 18.05.2020.године доставите потврду послодавца да су оба родитеља/самохрани родитељу радном односу и да није могуће да им се организује рад од куће.

Важно је да редовно обавештавате дежурног наставника у боравку да ли ће дете наредног дана долазити у боравак, да би школа могла да се организује на адекватан начин и не ангажује више људи него што је потребно( 9 деце чини једну групу за коју је потребно ангажовати 2 запослена, зато нам је важно да знамо број деце за следећи дан)

13.05.2020
Директор школе,