Радионица „Архиконструктор“

04/10/2017

Дана 31.03.ученици 3/4  посетили су „Музеј науке и технике“.Тај музеј,који се налази у нашем комшилуку је веома занимљив због радионица које организују за децу млађег узраста.Тако је било и овог пута,па су ученици учествовали у радионици „Архиконструктор“.На овој радионици су деца добила делове грађевина које су сами морали да саставе и направе музеј.Делове су морали да саставе,водеђи рачуна да се уклапају и да од њих направе целину.Музеју су требали наћи име и смислити шта се у њему чува.Били су врло заинтересовани и мотивисани за рад,па су им и радови били занимљиви.